To najbardziej znana i popularna forma masażu. Masaż rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i odżywienie tkanek, przyspiesza regenerację organizmu. Wpływa na wygląd skóry, która jest lepiej dotleniona i ukrwiona. Doskonale sprawdzi się u osób, żyjących w pośpiechu, ciągłym stresie i napięciu.

Czas trwania  i cena zabiegu:

częściowy 45 min – 70 zł

całościowy 90 min – 110 zł

twarz, szyja, dekolt  30 min - 60 zł

Drenaż limfatyczny pozwala na usprawnienie krążenia limfy. Jest stosowany w celu leczenia obrzęków limfatycznych, żylnych, tłuszczowych, mieszanych oraz pourazowych. Wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie, a tempo masażu bardzo wolne wykorzystujące rozciągliwość elastyczności skóry. Manualny drenaż limfatyczny to jeden z elementów kompleksowej terapii przeciwobrzękowej.

Czas trwania i cena zabiegu:

60 min – 80 zł

Kinesiotaping to metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi elastycznymi plastrami. Działanie kinesiotapingu opiera się na uregulowaniu napięcia mięśniowego w miejscu aplikacji taśmy. Wpływa przez to na zwiększenie zakresu ruchu mięśni oraz ich siły. Ogromną zaletą kinesiotapingu jest także redukcja lub całkowite usunięcie bólu.

Jednorazowa aplikacja: 30 zł