Masaż zapachowy, to zabieg wykonywany z użyciem olejków eterycznych. To doskonałe połączenie leczniczej mocy dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. Odpowiednia sekwencja powolnych, głaskajacych ruchów wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Czas trwania i cena zabiegu:

częściowy 45 min - 90 zł

całościowy 90min - 130zł

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi to połączenie relaksacyjnych technik masażu z niepowtarzalnym i szczególnymi właściwościami kamieni bazaltowych. Daje to efekt całkowitego rozluźnienia mięśni, relaksu i odprężenia. Odpowiedni dla osób narażonych na stres, niespokojnych, potrzebujących odskoczni od problemów dnia codziennego

Czas trwania i cena zabiegu:
całościowy 90min - 170 zł

Relaksacyjny masaż jest idealnym sposobem na odpoczynek i pozbycie się negatywnych emocji. Wspaniale wpływa na poprawę samopoczucia oraz redukcję stresu i napięcia mięśniowego. Polecany dla osób zabieganych i zestresowanych.
Czas trwania i cena zabiegu:
częściowy 45min - 90zł
całościowy 90 min - 120 zł

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Świece do masażu wykonane są w 100% z naturalnych składników, to idealnie skomponowane połączenie wosku pszczelego, masła shea oraz czystych olejków esencjonalnych.

Czas trwania i cena zabiegu:
częściowy 50 min - 120 zł
całościowy 90 min - 170 zł  


Zabieg idealny dla miłośników czekolady - wyjątkowy, luksusowy i bardzo przyjemny. Nieocenione właściwości czekolady w połączeniu z relaksacyjną formą masażu zapewniają doskonały nastrój i niesamowite odprężenie. 
Czas trwania i cena zabiegu:
całościowy 90min - 170 zł

 

Masaż Lomi Lomi to jeden z najpiękniejszych masaży świata. Charakteryzuje się płynnością ruchów wykonywanych przedramionami w rytm hawajskiej muzyki. Daje bardzo głęboki relaks, dodaje energii i dystansu do świata. Po masażu pozostaje uczucie lekkości, błogości, zadowolenia i spełnienia .
Czas trwania i cena zabiegu:
całościowy 90 min - 170 zł